АЛЛО - шахраї!!! - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo От Гость, опубликован вторник, 22 ноября

Гость вторник, 22 ноября Доброго дня! Я купив телефон Самсунг і послугу Екстра заміни (бо без неї не продавали) в мережі магазинів АЛЛО 21.01.2016. Продавець запевнив мене що якщо в мене щось трапиться або просто набридне мені цей телефон я зможу його обміняти чи вибрати на суму інший товар по екстра заміні напротязі року(дослівно ). Договір підписати не давали, бо він у них лише на сайті, натомість дали підписати заяву-приєднання до договору про надання послуг заміни обладнання, в якій немає жодних слів про те як використати послугу по заміні чи ремонту мого телефону, а договір собі дома прочитаєш. З вересня цього року Мій тел. їде другий раз до Києва ,бо на нього неможливо додзвонитися, мені його повертають бо не виявлено ніяких поломок. Хоча продавець магазину який приймав телефон бачив несправність. Натомість мені прийшла довідка про проходження ремонту з моєю нібито вимогою усунути дефект. А мені потрібна заміна або повернення коштів!
Також ще скажу що продавці магазину свідомо недоговорюють про сервісні послуги чим порушують мої і всіх покупців конституційні права!!! І ще- з дружини телефоном був випадок. Також продавали лише з послугою або екстра заміни або розбив-втопив. Так от при покупці продавець магазину клявся божився що якщо ми купимо телеф з послугою розбив-втопив при настання випадку ми отримаємо новий телефон або гроші. Випадок настав. Телефон розбився. Виявилося що якщо вдасться полагодити його то полагодять, а якщо ні, то компенсують лише 80 відсотків вартості. Ремонт тривав 45 днів!!!! Доречі як і першій покупці так і при другій договір де прописані всі умови послуг підписувати та чи хочаби ознайомитися не дають, а слова продавця виявляються - БРЕХНЯ!!!!!!

Нікому нерекомендую зв'язуватися з магазинами АЛЛО!!!!!!!!!!
Брехуни!!!!!!!
Шахраї!!!!!!

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) вторник, 22 ноября Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка про нашу компанію. Ми завжди намагаємося вирішити питання максимально ефективно для клієнта і діємо на підставі законодавства України. Будемо вдячні Вам за докладний опис ситуації на нашу електронну адресу e-shop@allo.ua із зазначенням міста та адреси магазину, в якому була придбана техніка, вашими ПІБ і номером контактного телефону Ми обов'язково розберемося в ситуації, що склалася. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Магазин Seven Shop