Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

жахливий магазин - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 100

Рейтинг: 3.9, всего отзывов 2552

http://www.otzyvua.net/allo От Гость, опубликован суббота, 19 ноябряГость суббота, 19 ноября Почну з того ,що чоловік мені подарував телефон на день народження.... І з того почалися мої проблеми..... за 3 год роботи він виключався 10 разів ні з того ні з сього. Зразу на наступний день я пішла до магазину з своєю проблемою, все пояснила,співробітники зафіксували на свої власні очі факт неполадки,але навідріз відмовили мені в поверненні грошей.... пройшло з покупки 2 дні..... Відшили мене і дали зрозуміти,що це вже мої проблеми. Я просто в шоці. Прокуратура думаю буде дуже зацікавлена даним випадком...... Там все по стандарту.... ГОЛОВНЕ ПРОДАТИ А НАСЛІДКИ ЇХ НЕЦІКАВЛЯТЬ. СПОЧАТКУ НІЖ ЩОСЬ ЗАМОВЛЯТИ В "АЛЛО" ДОБРЕ ПОДУМАЙТЕ,
Достоинства:
  1. їх немає
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) понедельник, 21 ноября Доброго дня. Приносимо Вам вибачення за незручності. Для того, щоб ми могли розібратися в даному питанні і допомогти в його вирішенні, просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

Интернет магазин МЕГАШАРА

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Карман

Рейтинг: 5
1 отзыв
Магазин Seven Shop

Рейтинг: 5
1 отзыв
Мега Галактика

Рейтинг: 5
2 отзыва
Хiaomi.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Hot Apricot

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться