Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

жахливий магазин - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 142

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 2933

http://www.otzyvua.net/allo От Гость, опубликован 19 ноября, 2016 годГость 19 ноября, 2016 год Почну з того ,що чоловік мені подарував телефон на день народження.... І з того почалися мої проблеми..... за 3 год роботи він виключався 10 разів ні з того ні з сього. Зразу на наступний день я пішла до магазину з своєю проблемою, все пояснила,співробітники зафіксували на свої власні очі факт неполадки,але навідріз відмовили мені в поверненні грошей.... пройшло з покупки 2 дні..... Відшили мене і дали зрозуміти,що це вже мої проблеми. Я просто в шоці. Прокуратура думаю буде дуже зацікавлена даним випадком...... Там все по стандарту.... ГОЛОВНЕ ПРОДАТИ А НАСЛІДКИ ЇХ НЕЦІКАВЛЯТЬ. СПОЧАТКУ НІЖ ЩОСЬ ЗАМОВЛЯТИ В "АЛЛО" ДОБРЕ ПОДУМАЙТЕ,
Достоинства:
  1. їх немає
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 21 ноября, 2016 год Доброго дня. Приносимо Вам вибачення за незручності. Для того, щоб ми могли розібратися в даному питанні і допомогти в його вирішенні, просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

Секционные ворота i-vorota.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
Радиодетали

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Smartbuy

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин "GBM.COM.UA"

Рейтинг: 5
7 отзывов
Инстабокс photobox.net.ua

Рейтинг: 5
106 отзывов
Интернет-магазин "Алеко"

Рейтинг: 5
2 отзыва
Интернет-магазин All4Mac

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться