ЖАХ! - Отзыв об АЛЛО

Рейтинг: 3, всего отзывов 2990

http://www.otzyvua.net/allo От Анатолій, опубликован 13 октября, 2016 год

Анатолій 13 октября, 2016 год Категорично не рекомендую даний магазин. Лише негативні враження від сервісу.
01.06.2016 замовив iPhone 5s "як новий". № замовлення 101767821.
У вересні телефон зламався. Подзвонив на гарячу лінію, сказали що потрібно відправити на гарантійне обслуговування новою поштою у м Київ.
Термін ремонту як вони сказали буде складати до 2 тижнів + 10 днів на транспортування.
Відправив 16 вересня і після цього уже на протязі місяця не можу отримати ніякої інформації про свій пристрій. Спочатку казали що його уже віремонтували, він у них і скоро надішлють мені назад.
Телефон я так і не отримав. Близько 15-20 разів дзвонив на гарячу лінію, де чув одну і ту ж шаблонну відповідь: вибачте будь-ласка що затримали гарантійне обслуговування, наші спеціалісти зясують стан ремонту і ми вам ОБОВЯЗКОВО передзвонимо.
І такі обіцянки чую кожен раз і нічого більше. Планую звертатись в правоохоронні органи!

Гость (Украина, Маріуполь) 13 октября, 2016 год По закону ремонт - 14 дней (если вы не подписывали никаких ихних бумажек, в котором указан другой срок). С 15го дня начисляется неустойка 1% от стоимости аппарата за каждый день. Посчитайте, сколько это уже набежало вам денег))))
Отстаивайте свои права, получите то, что заслуживаете.
Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 13 октября, 2016 год Доброго дня. Анатолій, приносимо вибачення за незручності. Ми передали інформацію відповідальним фахівцям, протягом двох днів з Вами зв'яжуться для вирішення питання. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

iSfera