Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Гарантія - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 259

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3326

http://www.otzyvua.net/allo От Олександр, опубликован 29 сентября, 2016 годОлександр 29 сентября, 2016 год Категорично не рекомендую магазин алло. купив своїй дівчині телефон, через пів року пішли полоси по екрану, підїхав в магазин алло, але сказали що це не гарантійний випадок, через 2 тижні підїхав ще раз запитав можливо вони його продиагнистують адже телефон не падав і експлотувався бережно, на що мені відповіли що там немає болтіка і вони його брати не будуть хоча всі болти були на місці я почав доказувати але мені просто нахамили у відповідь, поїхав за 200 км здав сам в сервісний центер lg на що я отримав лист(що брак з заводу) з цього роблю вивод: 1 в магазині алло працює не кваліфікований робітник а саме (адміністрато) та як перший раз мені сказали що це не гарантійний випадок. 2 нахамили 3. до кінця гарантії залишалось два тижні тому що б не возитись з телефоном просто сказали що чогось не хватає! от мені цікаво як після цього в сервісі приняли його якщо чогось там не вистачає? в двох словах кошти ніхто не повернув і от так в магазинах алло відношення до покупців які хочу скористуватись гарантією. Нікому не рекомендую магазин і всім знайомим також рекомендувати не буду!!дякую магазину алло! брак з заводу і де ж це не гарантійни випадок?тепер без грошей і без телефона! 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 30 сентября, 2016 год Добрий день. Олександр, приносимо вибачення за незручності. Вдячні Вам за зворотній зв'язок. Для того, щоб ми змогли передати цю інформацію на керівництво та вжити заходів щодо поліпшення якості обслуговування, уточніть, будь ласка, місто та адресу магазину. Прохання продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Також, підкажемо, що на підставі акту про НЕ ремонтопридатності, можливе повернення товару або обмін на іншу модель. З даними висновком Ви можете звернутися в магазин АЛЛО. Якщо у Вас на місці виникнуть будь-які питання, то прохання передзвонити на нашу гарячу лінію 0-800-300-100 та наші фахівці обов'язково Вам допоможуть. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього доброго. Звертайтеся до нас ще.
Гость (Украина, Маріуполь) 30 сентября, 2016 год Может пригодится в будущем - по законодательству Украины, У разі коли під час гарантійного строку необхідно визначити причини втрати якості продукції, продавець (виконавець, виробник) ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ у триденний строк з дня одержання від споживача письмової згоди організувати проведення експертизи продукції. Експертиза проводиться за рахунок продавця (виконавця, виробника).
Пока независимой експертизой не будет устновлено, что "недоліки виникли після передачі продукції споживачеві внаслідок порушення ним встановлених правил використання", магазин обязан принять товар и произвести гарантийный ремонт.
Даже если вы принесли телефон вообще без болтов и без динамика, но требуете произвести гарантийный ремонт экрана, вам не имеют права отказать. Есть только одна причина отказа - экран вышел из строя по вашей вине из-за несоблюдений правил эксплуатации (это должно быть подтверждено экспертизой, а не выводами сервисного центра, и тем более продавца).
Всякие дописки в гарантийных талонах типа "снимается с гарантии в случаях ....." являются ничтожными, потому что "застосування прямих або непрямих обмежень прав споживачів не допускається" (ч.1 ст.17 Закона "О защите прав потребителей").


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
lux mobil интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кabotagka интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-konomia.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
caseprotect.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
mobile-prom.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
ultrapad.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
glavmobile.ru интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
техно.укр интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
cibermag.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться