Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Хотів влаштуватись на роботу - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 2 из 5, просмотров: 821

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3326

http://www.otzyvua.net/allo Луцк, ул. Сухомлинского, 1
От Гость, опубликован 18 сентября, 2016 годГость Отзыв сотрудника 18 сентября, 2016 год Шукав роботу і знайшов відкриту вакансію в магазині,відправив резюме,передзвонили доволі швидко,запланували співбесіду,по телефону сказали повинен проводити співбесіду директор,коли прийшов прийшлось чекати десь коло години коли мене приймуть,співбесіду проводив заступник директора,по факту обовязків все розказав а щодо оплати він повний нуль,на мої запитання він все замовчував і казав що все розкажуть коли прийдеш на роботу.Як такої ставки не має,все залежить від того скільки продаси скільки і отримаєш,при роботі приходиться обманювати людей впарювати їм зовсім не потрібні додаткові послуги і чохли плівки.Ну гаразд я з цим частково міг змиритись,після того як поговорили сказали ви нам цілком підходите і и вам передзвоним.Дзвінка не було.Умови роботи жахливі,як і оплата.Адміністрація попрацюйте над цим. 1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 20 сентября, 2016 год Добрий день. Для того щоб розібратися в ситуації, що склалася підкажіть, будь ласка, подробиці Вашого звернення в магазин: дату, адресу магазину і Ваші контактні дані. Просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Приносимо вибачення за доставлені незручності. Дякую Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Луцк, ул. Сухомлинского, 1
Телефон: 0-800-300-100

Техника

appjuice отличный магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
lux mobil интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кabotagka интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-konomia.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
caseprotect.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
mobile-prom.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
ultrapad.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
glavmobile.ru интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
техно.укр интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться