Неякісний Сервісний центр - Отзыв об АЛЛО

Рейтинг: 3, всего отзывов 3017

http://www.otzyvua.net/allo Полтава, ул. Фрунзе, 24/42
От Михайло, опубликован 30 августа, 2016 год

Михайло 30 августа, 2016 год Придбав телефон Nomi i182
Сподобалось: ввічливість продавців, ціна відповідає заявленій, в подарунок дали стартовий пакет. Головне: товар принесли повністю запакований і відкрили в мене на очах.
Не сподобалось: спочатку консультанти хотіли "впарити" додаткову гарантію. Здається, послуга називається "експрес заміна".

Через півроку пристрій перестав працювати. В магазині товар ввічливо прийняли без зайвих запитань, відправили в СЦ Робим Гуд.
СЦ повідомив, що випадок не гарантійний, бо в телефон потрапила волога (насправді телефон ніде не плавав). Пропонували заміну плати за 290 грн.
Пізніше сам виявив: проблема в тому, що окислився один із контактів батареї. Відремонтував самостійно, менше ніж за 5 хв.

Магазин чудовий, але я б не рекомендував співпрацювати з вказаним сервісним центром.

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 31 августа, 2016 год Доброго дня. Михайло, дякуємо за Ваш відгук. Також дякуємо за Ваше зауваження, це допоможе поліпшити якість нашого обслуговування. Будемо дуже чекати Ваших нових замовлень. Всього найкращого. Звертайтеся в АЛЛО.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Полтава, ул. Фрунзе, 24/42
Телефон: 0-800-300-100