Разбили стекло при ремонте - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo Кривой Рог, пр. 200-летия Кривого Рога, 14а
От Олег Михайлович, опубликован 24 августа, 2016 год

Олег Михайлович 24 августа, 2016 год купив 18.09.2015 року мобільний телефон LENOVO S 90.Телефон надався з вітрини. Продавці запевнили що телефон цілий. Але як виявилося що це нетак. Телефон зламався на 15 день покупки.
Продавці настояли його віддати його на ремонт. Про замиіну на новий не йшло мови.
Хочу зауважити що продавці не запропонували мені програму
АЛЛО ОБМІН.
Зато продали програми" незрозуміл"і, які були встановлени на телефон.
В мене виникло припущення що саме ці програми и пошкодили мій телефон. Прийшовши до магазину я показав чек на покупку програм та покупку телефону попросив магазин надати мени сертификати якості, Що пидтверджують - що програми лецензійні. На що мені Дирекиртор магазину МАЙЯ видмовила у грубій форми. Також на Мене була викликана охорона, - щоб мени викинути з магазину та не надавати сертификати якости на продукцию яку я купив у магазині.
Телефон перебував на сервісі близько місяця.
прийшовши до магазину забрати телефон було виявлено що на телефоні
( на захисному склі телефона) посередені екрану царапина близько 2 см. Слід зауважити що телефон віддавався в ідеальному стані без пошкоджень будь яких. Також телефон був замащений – телефон віддавася чистим. Також акт котрий нам пред’явили продавці магазину не розкриває повної картини які види робіт були виконані з телефоном.
Також я попросив надати пояснення - чого розбитий екран?!
відповіді не було. Я попросив обміняти в такому випадку на новий телефон - Нащо мені телефон з розбитим екраном. Мені було відмовлено.
Вихиодить так :
Продали телефон з вітрини бракований.
Програми продали на телефон не лецензійні.
Викликали охорону на мене щоб я не ходив в магазин АЛЛО за "ПРАВДОЮ"
Розбили екран телефону .
Це все один магазин-- м. Кривий Ріг
вул. 200 річчя Кривогу Рогу, буд 7Д,

Шановне Панство за детальною
інформацією звертайтись на номер 096 795 37 07
Олег Михайлович

Гость (Украина, Запоріжжя) 26 августа, 2016 год 096 795 37 57 Номер телефона куда звонить.Олег Михайлович
Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 25 августа, 2016 год Добрий день. Олег Михайлович, приносимо вибачення за незручності. Ми передали інформацію відповідальним фахівцям, найближчим часом з Вами зв'яжуться для вирішення питання. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього доброго. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Магазин Seven Shop