Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Розчаровуюсь !!! - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 2 из 5, просмотров: 230

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 3297

http://www.otzyvua.net/allo От Гость, опубликован 15 августа, 2016 годГость 15 августа, 2016 год Заказала в п"ятницю 12 числа телефон по акційній ціні в кредит. Через 5 хвилин прийшло смс, що з кредитки перший внесок 750 знято. Сьогодні вже закінчується понеділок, а коштів на рахунок в Алло до цих пір не надійшло і телефон вони мені вислати не можуть через це. Як таке може бути ? Я не перший раз купляю так товар і кошти на магазин заходять зразу після зняття з кредитки. Що мені тепер робити ? Телефон не мені, а дитині на День народження. Як я буду пояснювати йому ? Це що, який розвод чи як розуміти ?
В суботу чоловік заказв собі телефон теж через кредитку, але в іншому інтернет магазині. Йому через 15 хв передзвонили і сказали що оплата надійшла, а сьогодні вже відправили телефон, завтра отримує. То це ж субота була, фактично не робочий день і все пройшло ідеально.
Поясніть мені будь ласка цю ситуацію.
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 16 августа, 2016 год Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності. Для того, щоб ми могли розібратися в даному питанні і допомогти в його вирішенні, просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

mi-shop.prom.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ultrapad.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
glavmobile.ru интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
техно.укр интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
openshop.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
cibermag.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
MacInCase интернет-магазин

Рейтинг: 5
4 отзыва
Компания Север Украина

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться