Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Не платіть екстра заміну в магазині Алло - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 218

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 3298

http://www.otzyvua.net/allo От Анна Пітус, опубликован 9 августа, 2016 годАнна Пітус 9 августа, 2016 год В мене така сама ситуація.Купила планшет в Тернополі заплатила екстра заміну. Продавець запевняв що якщо захочете обміняють 100%.Планшет почав глючити вислала Новою поштою за пару днів вернули назад і в обміні відказали.Чому я тоді платила гроші як він і так на гарантії і чому так обдурюють і брешуть в магазині.Хто дасть відповідь.І що мені робит дальше? 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 10 августа, 2016 год Доброго дня. Анна, приносимо вибачення за незручності. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка про нашу компанію. Ми завжди намагаємося розібратися в сформованих ситуаціях. Просимо Вас більш детально описати ситуацію з подробицями Вашого звернення і адресою магазину. Ми обов'язково передамо інформацію на керівництво для вжиття заходів щодо виключення подібного в майбутньому. Також, прохання продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

mi-shop.prom.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ultrapad.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
glavmobile.ru интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
техно.укр интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
openshop.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
cibermag.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
MacInCase интернет-магазин

Рейтинг: 5
4 отзыва
Компания Север Украина

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться