Nomi i183 Black-Yellow - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo Переяслав-Хмельницкий, ул. Б. Хмельницкого, 102
От Гость, опубликован 18 июля, 2016 год

Гость 18 июля, 2016 год 30.06.2016 року в одному з магазинів було придбано мобільний телефон Nomi i183 Black-Yellow. Критерієм вибору було лише можливість приймати sms-повідомлення через оператора «Київстар». Заявлена вартість апарату 299 грн. При факті купівлі була запропонована послуга «швидка заміна» за 30 грн., на яку я погодився, в якості бонусу «безкоштовно» отримав стартовій пакет «Київстар». Після одного дня користування, та проведення багатьох маніпуляцій, з’ясувалося, що ця модель відмовляється приймати та відправляти смс з картками «Київстар» нового зразка. При поверненні апарату в магазин, мені повернули ЛИШЕ 274 грн!!!!!!!!! Розрахунок був наступним чином:
1. Кошти за послугу «швидка заміна» НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ. Про що мене не було попереджено.
2. Стартовий пакет по факту йшов не як подарунок, а за 25 грн., зі знижки на телефон, А ЙОГО ПРИЙНЯТИ ВОНИ ВЖЕ НЕ МОЖУТЬ!!!!
Тож чому, за продукт, який не виконує свої прямі функції неможливо повернути назад свої кошти?????

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 18 июля, 2016 год Добрий день. Для того, щоб ми могли розібратися в цьому питанні і допомогти у його вирішенні, просимо продублювати Ваше звернення з зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Сподіваємося, що цей інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Спасибі Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Интернет магазин МЕГАШАРА