відповідь на відповідь - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo От Виталий Хлобыстин25413http://www.otzyvua.net/user/25413, опубликован 17 июля, 2016 год

Виталий Хлобыстин 17 июля, 2016 год "Підкажемо, що на експертизу відправляється товар, в роботі якого є недоліки. Якщо ж пристрій має сліди експлуатації, то можливість повернення \ обміну в 14 денний термін, відсутня."
Як Ви рахуєте,відсутність змоги відтворення музики в форматі МП3 можливо вважати недоліком???А таж знімки камери 13 мегапікселів("гамняні"),в мене самсунг G360H з камерою 5 мегапікселів робить знімки набагато якісніші!!!Про що раніше говорили в магазині!!!А ця відповідь:"пристрій має сліди експлуатації",ніщо інше як ігнор!!!По-перше я описав тонкощі з заводським браком,по-друге Ви навіть попередній коментар про це мабуть не прочитали!!!
Між тим,я консультувався вже з юристами,кому не позаздриш так це керуючій магазину в м.Нетішин!!!

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Интернет магазин МЕГАШАРА