Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

моє обгрунтування - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 163

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 2929

http://www.otzyvua.net/allo От Виталий Хлобыстин25413http://www.otzyvua.net/user/25413, опубликован 16 июля, 2016 годВиталий Хлобыстин 16 июля, 2016 год Ваша відмова була обгрунтована незначною подряпиною на задній кришці смартфона,яка являлася заводським "браком"!!!Зайшовши вмагазин "Технопростір" в смартфоні цієї-ж моделі я помітив той самий "брак" на кришці,тільки в іншому місці!!Виглядає він як укол голкою і приймати його як суттєвий недолік не професійно!!!А ваша юридична відповідь-це ніщо інше як витяг з інтернету роздрукований і підписаний "лівою" рукою!!! Ні П.І.П особи,яка дала відповідь,ні печатки там не було!!! І ви будете стверджувати що це юридична відповідь???)))Побачимо що на це скаже суд!!!Зустріномось в суді!!! 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 17 июля, 2016 год Доброго дня. Віталій, приносимо Вам вибачення за незручності. Підкажемо, що згідно закону «Про захист прав споживачів» ст.9 «Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд.» А так само ст. 8 «Товар підлягає поверненню / обміну в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару підтверджених висновком експертизи.» Повернення товару може бути проведено за рішенням сервісного центру після діагностики. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

Секционные ворота i-vorota.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
Радиодетали

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Smartbuy

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин "GBM.COM.UA"

Рейтинг: 5
7 отзывов
Инстабокс photobox.net.ua

Рейтинг: 5
102 отзыва
Интернет-магазин "Алеко"

Рейтинг: 5
2 отзыва
Интернет-магазин All4Mac

Рейтинг: 5
1 отзыв
Tehnoded.com

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться