Екта Сервіс молодці - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo От Гость, опубликован 16 июля, 2016 год

Гость 16 июля, 2016 год Добрий День!
Чесно говоря, коли купуєш обладнання в АЛЛО продавці такі милі,чемні. Чешуть такий брєд, а ти слухаєш.
А от коли ломається тєлєфон то підходиш то і послать можуть.
Дякувати, шо мала екста заміу і не мала проблем. Більше в АЛЛО в Дрогобичі купувати не буду, одні Хами.
А послугу заміни, обов'язково.

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 17 июля, 2016 год Доброго дня. Приносимо Вам вибачення за незручності. Будемо вдячні Вам за докладний опис ситуації на нашу електронну адресу e-shop@allo.ua із зазначенням міста та адреси магазину, в якому було придбано техніка, вашими ПІБ і номером контактного телефону Ми обов'язково розберемося в ситуації, що склалася. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.
Виталий Хлобыстин (Украина) 16 июля, 2016 год Повністю ситуація єдентична(відношення при купівлі,і під час поломки)!!!На гарячій лінії говорять одне,а в магазині зовсім інше!!!Хамлять і грублять!!!Нічого,побачимо як вони заспівають в суді,коли я покажу акт прийому на сервісний ремонт,в якому не відповідні 2-і цифри ЕМЕІ(різниця з чеком купівлі)!!!

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Интернет магазин МЕГАШАРА