Замилювання очей - Отзыв об АЛЛО

Рейтинг: 4, всего отзывов 2549

http://www.otzyvua.net/allo Нетешин, ул. Независмости, 11
От Виталий Хлобыстин25413http://www.otzyvua.net/user/25413, опубликован 16 июля, 2016 год

Виталий Хлобыстин 16 июля, 2016 год Шановні клієнти магазинів Алло!!!Прошу звернути вашу увагу на те що данний сайт такий-же "развод" як і сама компанія Алло!! В моїй ситуації проблема по данний час не вирішена!!!Написав свій відгук з претензіями на що відреагували і запропонували написати контактні дані для вирішення проблеми,що я і зробив!!!В той-же день зателефонували і пообіцяли вирішити питання на протязі 3-х робочих днів!Пройшов вже тиждень і тиша,я так розумію що цей сайт ніщо інше як "замилювання очей"!!!Звичайно,хто захоче повертати кошти за телефон!!!Шановні споживачі,дивлячись на свою ситуацію,якщо у вас виникають проблеми з магазином "Алло" раджу вам невідкладно звертатися до суду(особисто я в понеділок так і зроблю) тому що ця "кантора" по хорошому повернути мої-ж кошти не хоче!!! 1 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 16 июля, 2016 год Добрий день. Віталій, приносимо вибачення за незручності. За Вашим питання Вам було надано юридичну відповідь, засновану на чинному законодавстві України. Якщо у Вас залишилися невирішені питання, то Ви можете звернутися за телефоном нашої гарячої лінії 0-800-300-100 або іншим зручним для Вас способом. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього доброго. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Нетешин, ул. Независмости, 11
Телефон: 0800 300 100