Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Замилювання очей - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 242

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 2934

http://www.otzyvua.net/allo Нетешин, ул. Независмости, 11
От Виталий Хлобыстин25413http://www.otzyvua.net/user/25413, опубликован 16 июля, 2016 годВиталий Хлобыстин 16 июля, 2016 год Шановні клієнти магазинів Алло!!!Прошу звернути вашу увагу на те що данний сайт такий-же "развод" як і сама компанія Алло!! В моїй ситуації проблема по данний час не вирішена!!!Написав свій відгук з претензіями на що відреагували і запропонували написати контактні дані для вирішення проблеми,що я і зробив!!!В той-же день зателефонували і пообіцяли вирішити питання на протязі 3-х робочих днів!Пройшов вже тиждень і тиша,я так розумію що цей сайт ніщо інше як "замилювання очей"!!!Звичайно,хто захоче повертати кошти за телефон!!!Шановні споживачі,дивлячись на свою ситуацію,якщо у вас виникають проблеми з магазином "Алло" раджу вам невідкладно звертатися до суду(особисто я в понеділок так і зроблю) тому що ця "кантора" по хорошому повернути мої-ж кошти не хоче!!! 1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 16 июля, 2016 год Добрий день. Віталій, приносимо вибачення за незручності. За Вашим питання Вам було надано юридичну відповідь, засновану на чинному законодавстві України. Якщо у Вас залишилися невирішені питання, то Ви можете звернутися за телефоном нашої гарячої лінії 0-800-300-100 або іншим зручним для Вас способом. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього доброго. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Нетешин, ул. Независмости, 11
Телефон: 0800 300 100

Техника

Секционные ворота i-vorota.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
Радиодетали

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Smartbuy

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин Svarka24

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин "GBM.COM.UA"

Рейтинг: 5
7 отзывов
Инстабокс photobox.net.ua

Рейтинг: 5
106 отзывов
Интернет-магазин "Алеко"

Рейтинг: 5
2 отзыва
Интернет-магазин All4Mac

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться