лохотрон - Отзыв об АЛЛО

Рейтинг: 4, всего отзывов 2546

http://www.otzyvua.net/allo От Лена, опубликован 15 июля, 2016 год

Лена 15 июля, 2016 год Ситуація полягає скоріше в тому ,що коли людина придбала екстра заміну другий раз їй буде відмовлено 100%. Перший телефон в мене почав глячити за 6міс. Я його здала до закінчення гарантії було 3 міс. бо взагалі перестав слухатися зависав на кожному кроці. Прислали сертифікат там без варіантів. Доплатила кошти взяла дорожчий майже в двічі заплатила 750 за екстра заміну. Знаю по свому досвіду скільки телефонів не було при активному користуванні за 8міс точно розпочинаються приколи,оскільки робота дуже пов'язана з соц.мережами то телефон завжди в руках. Перша проблема яка почала виникати це мережа пропадає у всіх є у мене не має. 3джі теж пропадає. Телефон якщо на 3джі в неті просто закипає,яйця жарити можна. Весь час просить охолодити пристрій. Ну думаю ще трохи поношу і відправлю, глянула коли гарантія по екстрі закінчується тиждень залишився я швиденько в алло дівчата оформили. І тут розпочалися маски шоу...на 5 робочий день і закінчення гарантії мені з естрасервіса повідомляють що мій телефон ідеальний в ньому не має недоліків....і прийміть його назад..бо ми його до заводських настройок повернули і він паше, якщо мені щось в ньому не подобається відзніміть відео.По перше до заводських я його сама Вам збила перед відправкою. По друге якщо у Вас такі умови зняти на відео ,попереджайте коли він загружений додаткамии,а не чистий,якщо працівники некомпетентні самі знайти ці відхилення. Чекаю на телефон недоліки я зніму і в спілку захисту прав споживача я звернусь. Компенсацію вже можете готувати. Тому клієнти алло, якщо вам перший раз обміняли недорогий телефон Вас розведуть на дорогий за цих 3 дні метушні я начиталась кучу аналогічних ситуацій, і в магазині наслухалась кучу негативних коментарів в сторону екстра заміни від клієнтів. Все класно коли купуєте і Вам гарно все подають, а коли приходиться до діла то дажа повна. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 16 июля, 2016 год Добрий день. Олена, приносимо вибачення за незручності. Підкажемо, що згідно закону «Про захист прав споживачів» ст.9 «Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд.» А так же ст. 8 «Товар підлягає поверненню / обміну в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару підтверджених висновком експертизи.» Повернення товару може бути проведено за рішенням сервісного центру після діагностики. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього доброго. Звертайтеся до нас ще.
Лєна (Украина) 16 июля, 2016 год Я свої права дуже добре знаю. Тому є спілка захисту прав споживачів, а коментар для того щоб люди знали з чим їм прийдеться стикнутись за своїж гроші.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Интернет-магазин Карман