сервіс - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo От Микола, опубликован 7 июля, 2016 год

Микола 7 июля, 2016 год Куплений телефон за три місяці помер, я рішив скористатись сервіним ремонтом. Звязався з сервісною службою електроним листом мені був висланий перелік документів що я маю їм відправити з телефоном. Пройшов приблизно місяць і мені перезвонили, повідомили що тел. ремонту не підлягає. Я всобі рішив, от і все, мож холодної води напиться. Але на моє здивування панна на іншому кінці слухавки запропонувала повернення коштів або іншого телефону. Відверто кажучи, мене вразили. Некажучи вже про те що мені ще того дня надійшла смс-ка провідправлення новенького тел. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 7 июля, 2016 год Добрий день, Микола. Спасибі Вам за відгук. Ми раді, що Ви залишились задоволені нашою роботою. Всього доброго. Звертайтеся в АЛЛО.
Гость (Швейцария, Romoos) 7 июля, 2016 год А зря радуетесь. Они просто выполнили свои обязанности по закону. Но и тут вас поимели:
1) Отреагировать должны были не через месяц, а через 2 недели;
2) На время всего ремонта (с первого же дня) у вас есть право на телефон из обменного фонда.
Гость (Украина) 7 июля, 2016 год Шановний, відверто кажучи мені начхати 2 тижні чи 4. Більшість компаній повертають тел. з фоткою мовля твоя вина. Іможна скаржитись богові. Прияно те ще в мене був вибір забрати гроші або обрати інший тел + мої критерії чого б я хотів мати в ньму. А до того часу я юзаю свій старий тел, доречі теж куплений вних ше у далекому 2012 році

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Интернет магазин МЕГАШАРА