Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

попередній відгук десь зник - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 514

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3353

http://www.otzyvua.net/allo Нетешин, ул. Независмости, 11
От Виталий Хлобыстин25413http://www.otzyvua.net/user/25413, опубликован 29 июня, 2016 годВиталий Хлобыстин 29 июня, 2016 год Доброго дня!!!!!Сьогодні отримали офіційну відповідь в магазині АЛЛО в м.Нетішині з відмовою повернення коштів за телефон Samsung galaxy J7 Gold. Прошу Вас звернути увагу на суттєві недоліки зі сторони вашої компанії!!!
1)Якість роботи смартфона,у порівнянні з попереднім,суттєво відрізняється(не та якість знімків камери,звичайні "мп3" не відтворюються за допомогою стандартних додатків,про перегляді відео гріється)
2)Смартфон який видавався на магазині в м.Нетішин був у розпакованому вигляді(заводська пломба на коробці пристрою була пошкоджена до розпаковки пристрою),особисто я не можу вважати що пристрій дійсно новий,а не знятий з вітрини за 5-хвилин до приходу в магазин!!!
3)Попередній гаджет(який знаходився на сервісному ремонті,десь зник при транспортуванні) цитую:"Ваш телефон транспортується з сервіса Самсунг"
4)Як виявилось з часом, в чеку про купівлю і в акті про приймання на сервісний ремонт(попереднього гаджета) не повна відповідність цифр IMEI.
5)Я не юрист,але не вважаю дану відповідь як юридично обгрунтованою(на відповіді не було вказано ні прізвища,ініціалів особи,яка дала офіційну відповідь,ні печатки компанії,які внесла керуюча магазином по моїй вимозі).Я припускаю видачу відповіді підробкою магазину!!!
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 30 июня, 2016 год Добрий день. Виталий , приносимо вибачення за доставлені незручності. Для того щоб розібратися в ситуації, що склалася підкажіть, будь ласка, номер Вашого контактного телефону. Просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Дякую Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Нетешин, ул. Независмости, 11
Телефон: 0800 300 100

Техника

ЗОНА51 интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ООО ТД Реком (Rekom)

Рейтинг: 5
1 отзыв
waterpulse.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
technoland.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Appjuice интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
lux mobil интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кabotagka интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-konomia.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
caseprotect.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться