Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Проблеми з ТОВ "АЛЛО" - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 223

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3053

http://www.otzyvua.net/allo От Ольга25408http://www.otzyvua.net/user/25408, опубликован 29 июня, 2016 годОльга 29 июня, 2016 год Доброго дня!!!!!Сьогодні отримали офіційну відповідь в магазині АЛЛО в м.Нетішині з відмовою повернення коштів за телефон Samsung galaxy J7 Gold. Прошу Вас звернути увагу на суттєві недоліки зі сторони компанії АЛЛО!!!
1)Якість роботи смартфона,у порівнянні з попереднім,суттєво відрізняється(не та якість знімків камери,звичайні "мп3" не відтворюються за допомогою стандартних додатків,про перегляді відео гріється)
2)Смартфон який видавався на магазині в м.Нетішин був у розпакованому вигляді(заводська пломба на коробці пристрою була пошкоджена до розпаковки пристрою),особисто я не можу вважати що пристрій дійсно новий,а не знятий з вітрини за 5-хвилин до приходу в магазин!!!
3)Попередній гаджет(який знаходився на сервісному ремонті,десь зник при транспортуванні) цитую:"Ваш телефон транспортується з сервіса Самсунг"
4)Як виявилось з часом, в чеку про купівлю і в акті про приймання на сервісний ремонт(попереднього гаджета) не повна відповідність цифр IMEI.
5)Я не юрист,але не вважаю дану відповідь як юридично обгрунтованою(на відповіді не було вказано ні прізвища,ініціалів особи,яка дала офіційну відповідь,ні печатки компанії,які внесла керуюча магазином по моїй вимозі).Я припускаю видачу "відповіді" підробкою магазину!!!
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 30 июня, 2016 год Добрий день. Ольга, приносимо вибачення за доставлені незручності. Для того щоб розібратися в ситуації, що склалася підкажіть, будь ласка, номер Вашого контактного телефону. Просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Дякую Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

Soundmag магазин акустики

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-MAGAZ

Рейтинг: 5
1 отзыв
БОЛГАРКА.УКР

Рейтинг: 5
1 отзыв
Магазин ВенКон

Рейтинг: 5
1 отзыв
АудиоВидеоМир

Рейтинг: 5
1 отзыв
Компания INKSYSTEM

Рейтинг: 5
1 отзыв
Lprom Украина

Рейтинг: 5
2 отзыва
Smuzi Market

Рейтинг: 5
2 отзыва
iSfera

Рейтинг: 5
1 отзыв
Pheenecs

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться