Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Обман? или как? - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 430

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 3298

http://www.otzyvua.net/allo Дрогобыч, пл. Рынок, 12
От Володимир, опубликован 26 июня, 2016 годВолодимир 26 июня, 2016 год Зробили замовлення і інтернет магазині на акційний телефон Samsung Galaxy Core Prime. У подарунок до якого йшла карта пам'яті на 32Гб. Також було замовлено додатково чехол та захисне скло, які у комплекті з телефоном йшли по зниженій ціні
При оформленні замовлення кілька разів перепитались у оператора про дію акції при умові оплати "Оплата частинами" від ПриватБанку.
При отриманні замовлення у магазині - додаткові аксесуари почали рахувати по повній ціні, з агресивними зауваженнями що це нам не інтернет магазин а звичайний, та акції на них не поширюються, розмахуючи перед нами якимись паперами з правилами.
Що саме більше здивувало, це коли нам сказали що ніяка карта у подарунок не йде, так як ми розраховуємося карткою по "ОплатіЧастинами".

Тобто всі заклики до Акцій та знижених цін на аксесуари які розміщені у Вашому інтернет магазині можно ігнорувати та не звертати на них уваги?

До речі це уже не перший випадок, коли працівники магазину пробують насильно надати "додаткові платні послуги", або анулювати знижку яка надається по акції при купівлі "ОплатаЧастинами".
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 28 июня, 2016 год Доброго дня. Володимир, приносимо вибачення за незручності. Просимо Вас більш детально описати ситуацію з подробицями Вашого звернення. Ми обов'язково передамо інформацію на керівництво для вжиття заходів щодо виключення подібного в майбутньому. Також, прохання продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.
Virtuon (Украина, Київ) 26 июня, 2016 год Да уж..... когда на улице напёрсточников видите вы же знаете что это жулики и обходите их стороной ....а это такие же жулики так зачем с ними дело иметь....обходите стороной


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Дрогобыч, пл. Рынок, 12
Телефон: 0-800-300-100

Техника

mi-shop.prom.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ultrapad.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
glavmobile.ru интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
техно.укр интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
openshop.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
cibermag.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
MacInCase интернет-магазин

Рейтинг: 5
4 отзыва
Компания Север Украина

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться