Сумська обл, м.Охтирка, вул.Армійська 1 - Отзыв об АЛЛО

Рейтинг: 4, всего отзывов 2553

http://www.otzyvua.net/allo От Сумська обл, м.Охтирка, вул.Армійська 1, опубликован 2 мая, 2016 год

Сумська обл, м.Охтирка, вул.Армійська 1 2 мая, 2016 год Це просто жах.
Зайшовши в магазин Алло,мене не хотіли по нормальному обслужити, дивлячись на те, що я людина з обмеженими фіз.можливостями.
Згодом, мене все ж запросили за стійку і почали втюхувати те, що мені даром не потрібно (чехол, карту пам'яті і тд), аргоменентуючи це тим,що без цього всього,вони гаджети не продають :)
Так я й нічого не придбав і повернувся додому з порожними руками,тому що,коли на тебе дивляться як на 'дурака', котрий нічого 'не розуміє', не дуже приємно.
Хочеться нагадати працівникам Алло, що за дискримінацію по інвалідності,згідно ст.161 УК України,передбачена кримінальна відповідальність.
Зам.Директора Аліна - не вічлива людина і дуже зухвала,зверхня.
Гнати таких в шию потрібно. Дуже гидко.

І ще,навчіть своїх горе працівників,хоча б елеметарного етикету. Продавець має розмовляти тою мовою, на якій звернувся до нього клієнт.
А не знання державної мови - це взагалі нонсенс.

Сумська обл, м.Охтирка, вул.Армійська 1

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 5 мая, 2016 год Добрий день. Приносимо вибачення за доставлені незручності. Нам шкода, що Ви зіткнулися з подібним в нашій компанії. Підкажіть, будь ласка, подробиці Вашого звернення в магазин: дату і Ваші контактні дані. Просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Це допоможе розібратися в ситуації і уникнути подібних ситуацій в майбутньому. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Интернет магазин МЕГАШАРА