Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Працюють одні шахраї!!! - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 712

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 3352

http://www.otzyvua.net/allo От Meryana, опубликован 5 апреля, 2016 год



Meryana 5 апреля, 2016 год Здійснила покупку в магазині Алло в м. Івано-Франківську і була обманута. Купила телефон Samsung J7 ,чохол для нього та пакет VIP з усіма потрібними налаштуваннями. В сумі якщо дивитись по цінниках усе зійшлось, і загалом 6800 грн. та бовдур який мене обслуговував ( прошу вибачення, бо інакше його назвати не можу) не повідомив мене ,що діє акція на дану модель телефону. Акція заключалась в тому , що при покупці Samsung J7 надається знижка на аксесуари в сумі 400 грн. В результаті я б могла ці гроші заощадити,та продавець вирішив за мій рахунок нажитися. Отже ми заплатили 6800 і щасливі пішли додому,а там вже виявили, що в чеку сума 6666 та пробито навушники Philips, які ми в очі не бачили. На наступний день я сходила до директора магазину, він мене засипав відмазками,що він стажер, а 200 грн які я заплатила , і яких не стало в чеку то за поклейку скла !!!!!Гарно мабуть заробляє продавець,якщо одна поклейка коштує 200 грн!!! Ну в результаті виявилось, що таки дійсно навушники вже були у псевдо стажера, а пан директор хотів в нього їх забрати та передати мені, я відмовилась ,та на щастя мені хоч за них повернули гроші. В результаті зіпсовані нерви та - 200 грн в гаманці. Маю надію,що кожен покупець не опустить можливості переглянути свій чек біля каси, та не буде обманутим як і я. 1 согласны, 0 не согласны



Комментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 6 апреля, 2016 год Добрий день. Мар'яна, приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася. Підкажіть, будь ласка, подробиці Вашого звернення в магазин: дату, адресу магазину і Ваші контактні дані. Просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Це допоможе розібратися в ситуації і уникнути подібних ситуацій в майбутньому. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Дякую Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.






АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

ООО ТД Реком (Rekom)

Рейтинг: 5
1 отзыв
waterpulse.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
technoland.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Appjuice интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
lux mobil интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кabotagka интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-konomia.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
caseprotect.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
mobile-prom.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва



Вам необходимо войти или зарегистрироваться