Телефон з битим дисплеєм! - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo Луцк, ул. Сухомлинского, 1
От Іван Іванко22995http://www.otzyvua.net/user/22995, опубликован 3 апреля, 2016 год

Іван Іванко 3 апреля, 2016 год Купили телефон (Nokia Lumia 640) у подарунок, тому просили не відкривати. Але продавець повідомив, що це обов'язкова процедура, але наклейку з дісплея не знімав і я казав йому, що він може цього не робити, так як до цього випадку і в "Алло", і в інших магазинах завжди все було добре. Тим більше і видно було, і продавець запевняв, що це заводська упаковка. (ну, я й подумав, що з заводу не може бути ніяких проблем). Я сказав, все рівно, якщо щось не так, то я можу повергути протягом 14 днів. Коли легенько привідкрили наклейку, відразу помітили розбитий зверху дисплей, наклейку до кінця не знімали. Принесли в магазин. Там сказали, що не можуть обміняти і оскільки сьогодні неділя, то порадили звернутись завтра до начальника магазину. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 4 апреля, 2016 год Доброго дня. Іван, приносимо Вам вибачення за доставлені незручності. Ви можете перевірити модель при отриманні і якщо Вас товар не влаштовує, є можливість відмовитися від замовлення в момент отримання пристрою. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Луцк, ул. Сухомлинского, 1
Телефон: 0-800-300-100