благаю, навчіть ваш персонал національній мові! - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo От Тарас, опубликован 1 апреля, 2016 год

Тарас 1 апреля, 2016 год У одному з магазинів нашого чудового міста Запоріжжя працює заступник директора магазину з міста Луганськ. Я нічого проти не маю, наймайте на працю кого завгодно, але подумайте над тим, як нам, українцям це огидно. Коли ця людина заповнювала нам гарантійний талон до телефону то вказала стару назву проспекту, замість "Простект Соборний" вказала "Проспект Леніна". Коли я заперечив чому так, мені відповіли на россійській мові що "так нада, другух указаний еще не было". Чому я розмовляючи українською мовою у вашому магазині відчуваю на собі зухвалий і неприємний погляд ваших працівників? Чому ваші працівники не знають української мови адже ми живемо в Україні? Навчіть їх!
Через деякий час потрапив я до іншого магазину за захисною плівкою на свій телефон де мені і розповіли що працівник з Луганську та ще й не дуже поважно ставиться до жителів західної України.
Ганьба АЛЛО вам тримати таких працівників!

Евгений (Украина) 13 апреля, 2016 год Тарасик, ты зашел в магазин на юго-востоке Украины, здесь все общаются на русском языке ( и русскоореинтированы), если что то не нравится езжай на бандеровскую родину вместе с новым названием пр. Ленина.
Все русское сейчас угнетается и эти пробандеровские шавки почувствовали свободу. Вы еще за памятник Ленина ответите.
За лучшей покупкой приходите в Алло.
Антоніна (Украина) 2 апреля, 2016 год Тарас, ти несамовитий! Нема чого додати)))
Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 2 апреля, 2016 год Доброго дня. Тарас, приносимо Вам вибачення за доставлені незручності. Ми докладемо максимум зусиль щодо поліпшення якості обслуговування. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

AVIC.ua