порушення прав - Отзыв об АЛЛО

Рейтинг: 4, всего отзывов 2553

http://www.otzyvua.net/allo От Гость, опубликован 14 марта, 2016 год

Гость 14 марта, 2016 год при наявності діючого гарантійного талона було оформленно заяву передачі товару до СЦ для проведення діагностики та обслуговування. При оформленні заяви працівник "АЛЛО" попросив паспорт та ІНПП та без МОЄЇ ПИСЬМОВОЇ ЗГОДИ зробив копії вказаних документів, тим самим порушив вимоги ЗУ "Про захист персональних даних". На мої заперечення пояснив, що це обов'язкова процедура і без копії документів не прийме заяви та товар для передачі до СЦ. На підставі якого нормативного акту працівник "АЛЛО" порушує вимоги вказаного вище Закону? 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 15 марта, 2016 год Доброго дня. Приносимо Вам вибачення за незручності. Хочемо підказати, що паспортні дані необхідні для того, щоб повернення товару було можливоо лише власнику моделі, для виключення можливості отримання пристрою другою, особою. При передачі, Ви можете написати письмову відмову від предосталенія документів для зняття копій. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.
Алекс (Германия, Hammelburg) 28 марта, 2016 год Отличный ответ - мне нравится. Нарушение закона необходимо.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Интернет магазин МЕГАШАРА