Обман в Алло і розвод на гроші - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo От Аня, опубликован 13 марта, 2016 год

Аня 13 марта, 2016 год Я купила телефон в Алло за 7500+750 грн.Екстра заміна.це вже третій і третя екстра заміна. Просто до тепер не доводилося нею скористатися. Купила телефон у Сваляві ,там дівчина дуже красиво розказала як можна поміняти телефон на новий .Звісно я погодилась. Дорогий телефон ліпше перестрахуватися,через 7місцяців він перестав працювати просто чорний екран і сенсор не відповідає. Я приходжу в Алло а то оказується не так просто обміняти а треба кудись відсилати. В перший раз послала телефон вони мені його вернули тому що там оказується не було мокрих печаток, потім я знову його послала але мені прийшла смс що в екстра заміні відмовлено. Причини незнаю.Нікому не раджу купляти в Алло і телефон і ці екстра заміни це сплошне викачування грошей. дуже розчарована буду проводити акції в соц.сетях 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 14 марта, 2016 год Доброго дня. Анна, приносимо Вам вибачення за незручності. Хочемо підказати, що згідно закону «Про захист прав споживачів» ст.9 «Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд.» А так само ст. 8 «Товар підлягає поверненню / обміну в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару підтверджених висновком експертизи.» Також, уточнити причину відмови в обміні Ви можете передзвонивши на гарячу лінію Екта сервіс 0 800 505 122. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.
Андрей (Украина) 15 марта, 2016 год Какая красота. Покупаешь "экстра замену", платишь деньги - а условия те же самые, как предписано законом. Т.е. от покупки никаких привилегий. Вывод: "экстра замена" - тупой развод.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Магазин Seven Shop