Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Мелочний магазин - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 276

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 3298

http://www.otzyvua.net/allo От Сергій, опубликован 20 января, 2016 годСергій 20 января, 2016 год Замовив у минулий вівторок 12.01.2016 електрочайник в "ніч гарячих цін"була акційна ціна 1099грн а постійна1299 грн.на наступний день передзвонили,уточнили нюанси,сказали що в п'ятницю зможу отримати(я замовляв для подарунка), але в п'ятницю віддзвонилися і повідомили,що проблеми з перевізником міст експрес,перенаправлять іншим новою поштою, за неподобство навіть за доставку35 грн небратимуть товар мав прибути 20.01.2016.Дзіонив вчора 18.01 на гарячу лінію,там "чемна бабера" повідомила що перевантажують,чекайте.А сьогодні подзвонивши "олень" повідомив що вже даний чайник буде коштувати 1499 грн і чи я буду його замовляти.Загалом водили за ніс тиждень,залишився без подарунка,одне жлобство а не магазин.Нікому не раджу 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Житомир) 20 января, 2016 год Добрий день. Сергій, приносимо вибачення за доставлені незручності. Для того щоб розібратися в ситуації що склалася підкажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення та номер Вашого контактного телефону. Просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. На все добре. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

mi-shop.prom.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ultrapad.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
glavmobile.ru интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
техно.укр интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
openshop.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
cibermag.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
MacInCase интернет-магазин

Рейтинг: 5
4 отзыва
Компания Север Украина

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться