Жах!За все своє свідоме життя я ще нікили не зустрічала таких продавців(чоловіків) хамів!Будьте здорові, хлопці і не вам судити, як у мене з математикою! Повчіть краще професійну етику.А над оформленням чеків попрацюйте.Сума до оплати і реальна оплата має - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo Луцк, ул. Сухомлинского, 1
От Гость, опубликован 29 ноября, 2015 год

Гость 29 ноября, 2015 год За все своє свідоме життя я ще нікили не зустрічала таких продавців(чоловіків) хамів!Будьте здорові, хлопці і не вам судити, як у мене з математикою! Повчіть краще професійну етику.А над оформленням чеків попрацюйте.Сума до оплати і реальна оплата має сходитися.Ще раз здоров’я вам 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Дніпропетровськ) 30 ноября, 2015 год Добрий день. Приносимо свої вибачення за дану ситуацію. Підкажіть, будь ласка, подробиці Вашого звернення в магазин: дату, адресу магазину і Ваші контактні дані. Просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Це допоможе розібратися в ситуації і уникнути подібних ситуацій в майбутньому. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Луцк, ул. Сухомлинского, 1
Телефон: 0-800-300-100