Планшет неработаєт - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo От Гость, опубликован 27 ноября, 2015 год

Гость 27 ноября, 2015 год Купив для дочки планшет "джета" в 2014 році. за півтора року він був у Вас на гарантійному обслуговуванні 5 раз (тобто якщо врахувати термін гарантійного ремонту 1 місяць то він 30% користування ним був у Вас ) тобто дочка ним користувалась тільки рік з розрахунку що умене гарантія 2 роки. Перша поломка сталася до місяця після придбання (поламалась кнопка запуску). Оскільки Ваші працівники небули компетентними в цьому питанні (якщо поломка сталась до місяця Ви повинні замінити на новий) і вони прийняли планшет на гарантійний ремонт. Потім за пів року знову та сама поломка: знову гарантійний ремонт і тд і тп. Скажіть будь-ласка я купив планшет для того щоб він перебував у Вас? Прокоментуйте будь-ласка Вашу позицію, що до даної ситуації. 0 согласны, 0 не согласны

Гость (Россия, Москва) 29 ноября, 2015 год Ви написали що за рішенням сервісного центру після діагностики можна поміняти планшет. Скажіть будь-ласка сервісний центр це Ваш чи потрібно незалежного експерта? У мене є всі 5 документів про прийняття планшету на гарантійний ремонт. Що робити?
Ответ представителя АЛЛО (Украина, Дніпропетровськ) 28 ноября, 2015 год Добрий день. Згідно закону «Про захист прав споживачів» ст.9 «Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд.» а також ст. 8 «Товар підлягає поверненню / обміну в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару підтверджених висновком експертизи.» повернення товару може бути здійснене за рішенням сервісного центру після діагностики. Ми приносимо свої вибачення за доставлені незручності. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Интернет магазин МЕГАШАРА