Свідомі громадяни, які готові не тільки на сайті висловлювати думку - Отзыв об АЛЛО

http://www.otzyvua.net/allo От Клиент, опубликован 19 ноября, 2015 год

Клиент 19 ноября, 2015 год Хто має можливість, відповідні знання та бажання, давайте організуємось і разом звернемось з клопотанням щодо перевірки законності діяльності Алло, подамо до прокуратури скаргу щодо масового порушення з боку Алло Закону України "Про захист прав споживачів". В кого які ідеї? Жахливо робиться, читаючи коменти щодо їхнього відношення до споживачів... І жодного, що комусь усунули недоліки, вирішили проблеми тощо. Мій конт. номер тел. 097 386 52 39 та ел.адреса marianna-usolceva@yandex.ru. 0 согласны, 0 не согласны

Ответ представителя АЛЛО (Украина, Дніпропетровськ) 19 ноября, 2015 год Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Ми шкодуємо, що у Вас склалася така думка про нашу компанію. Ми завжди намагаємося розібратися в сформованих ситуаціях. Всі питання передаються керівництву для прийняття заходів щодо поліпшення якості обслуговування. Дякуємо Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.

АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...

Техника

Интернет-магазин All-Pult