Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Обман!!! - Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 4 из 5, просмотров: 515

Рейтинг: 3.1, всего отзывов 3352

http://www.otzyvua.net/allo От Tatiana Nikolaevskaya18806http://www.otzyvua.net/user/18806, опубликован 14 ноября, 2015 годTatiana Nikolaevskaya 14 ноября, 2015 год Доброго вечора.Попередньо зверталась до Вас на рахунок екстра заміни.Мама поїхала в магазин,надала документи,телефон марки lenovo s660.склала заяву.Це все спакували,сказали продавці що проблем не буде,телефон обміняють.Причини заміни.Гніздо зарядного не працює,сенсор часами не відповідає,зависає,обдерлась вся фарба(телефон був в чехлі)
Результат.Сьогодні по новій пошті ,отримали телефон назад.Причин,як вони пояснили,для заміни не має,так як по гарантії жодних притензій що до поломок вони не знайшли,і якщо щось не працює то тільки по моїй вині...
Але,купляючи екстразаміну,фактично нав'язали мені цю покупку,мені розмалювали,що жодних проблем не винекне якщо я захочу поміняти телефон,що навіть якщо він мені просто не сподобається,я в любий час його зможу поміняти...
Плюс,сину в липні купила теж екстразаміну до телефона samsung grand 2.
Телефон повернули в абсолютно розібраному стані ...
Тепер,підскажіть,як краще поступити.Чи можна спокійно без нервів обміняти мій телефон,або мені повернуть кошти за дві екстразаміни,чи зразу звертатись до адвоката?
0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Тетяна Ніколаєвська (Польша, Warząchewka Polska) 14 ноября, 2015 год Але це нагле шахрайство!Без екстрахаміни не купиш телефону,розказали що навіть якщо просто мені набридне телефон я його з легкістю обміняю!!!Виходить ,що я вимушена звертатись до адвоката.
Дякую за відповідь,у всіх соцмережах повідомлю про шахрайства і брехні АЛЛО!
Вибачте ,інакшого виходу немаю.
Ответ представителя АЛЛО (Украина, Дніпропетровськ) 14 ноября, 2015 год Добрий день. Тетяна, приносимо свої вибачення за незручності. Але процедура повернення товару однакова для всіх і в даній ситуації. Обмін пристрою може бути проведений за рішенням сервісного центру після діагностики. Спасибі Вам за відгук про АЛЛО. Всього найкращого. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Техника

ООО ТД Реком (Rekom)

Рейтинг: 5
1 отзыв
waterpulse.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
technoland.in.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Appjuice интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
mrfix.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
lux mobil интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
Кabotagka интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
E-konomia.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
caseprotect.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
mobile-prom.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться