Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Отзыв об АЛЛО


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 509

Рейтинг: 3.2, всего отзывов 3301

http://www.otzyvua.net/allo Киев, пр. 50-летия Октября
От Гость, опубликован 16 октября, 2014 годГость 16 октября, 2014 год Ганьба!!!Ганьба!!! Заказала телефон по акціі з карткой пам'яті з отриманням в магазині в місті проживання.Телефон надійшов на шостий день,а картка пам'яті так і не надішла на протязі іще 10 днів-"Зажали".Відмовилась від заказу зовсім.Мабуть в цей магазин стоїть черга на кілометр,що вони ,таким чином,позбуваються клієнтів. Ганьба!Ганьба!Ганьба працівникам цього магазину,та їхнім власникам,що наймають таких працівників. 0 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву


Ответ представителя АЛЛО (Украина, Днепропетровск) 17 октября, 2014 год Добрий день. Приносимо вибачення за доставлені незручності. Для того що б розібратися в ситуації, що склалася підкажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення та контактного телефону. Просимо продублювати Ваше звернення із зазначенням контактних даних на адресу електронної пошти e-shop@allo.ua. Нам шкода, що Ви зіткнулися з подібним в нашій компанії. Сподіваємося, що даний інцидент не вплине на Ваше ставлення до компанії в цілому. Дякуємо Вам за відгук. На все добре. Звертайтеся до нас ще.


АЛЛО

РОЗНИЧНАЯ СЕТЬ "АЛЛО-телеком"
Основана в 1998 году.
Цель "АЛЛО-телеком" - быть розничным решением №1 в Украине как для мобильной и стационарной связи, так и для портативных технологий.

"АЛЛО-телеком"- это:
наибольшая специализированная сеть по количеству...
,

Адреса и контакты

Киев, пр. 50-летия Октября
Телефон: +380664064896

Техника

mi-shop.prom.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ultrapad.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
glavmobile.ru интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
техно.укр интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
openshop.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
cibermag.com интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
MacInCase интернет-магазин

Рейтинг: 5
4 отзываВам необходимо войти или зарегистрироваться