АГРОКРАМ отзывы

грабли 5-колесные солнышко

Александр 0661075057 (Украина, Запоріжжя) суббота, 24 июня отзыв о 5 колесных граблях которые купил в АГРОКРАМ. Менеджеру оценка 5. О граблях. Инженер который проектировал эти грабли далекий от этой темы. Плюсов у этих граблях для меня нет.Рама по непонятной причине сделана с двух частей,на месте соединения постоянно нагребает сено, грести можно только по исключительно ровной почве,ибо в ямках сено не выгребается, растояние между осями колес отмерялось...  Читать отзыв
Достоинства:
Недостатки:
  1. одни

Косілка сегментна

Гость (Украина, Дніпро́) среда, 21 июня Купив косілочку сегментну на 1,6 м. Приїхала через тиждень додому. Була розібрана я зібрав (часу займає не багато). В полі агрегат показав себе дуже гарно, косить як під лінійку. Мені дуже сподобалась рекомендую!!! 0 согласны, 0 не согласны

Таворізку ручна

Людмила (Украина, Дніпро́) четверг, 15 июня Купила нещодавно ручну траворизку, не дрога та маленька для домашнього господарства саме те що потрібно. Замовила в магазині Агрокрам. Прийшла по Новій Пошті. Тиждень працюю дуже гарна помічниця. Рекомендую брати!!! 0 согласны, 0 не согласны

Запчаститни

Валерій (Украина, Дніпро́) среда, 7 июня Замовляв запчаститни на тракторця Сынтай 120. Інжинер запитався про каталожні номери, але в мене їх не було. Я продіктував йому назви і також розміри запчастин. Протягом дня хлопець виясняв є чи немає по налічію. Перзвонив сам інжинер розповів, що є в наявності і скільки коштує. Мене все влаштувало я замовив. Через три дні приїхала посилочка, оператор цієї фірми позвонила що...  Читать отзыв 0 согласны, 0 не согласны

Плуг

Гость (Украина, Дніпро́) 19 мая, 2017 год Заказав плужка до трактору на три корпуси. Прийняв замовлення хлопець по телефону, все конкретно розповів. Забрав на відліленні Ін-Тайму. Дуже мощьний плужок. Буду надалі співпрацювати з цією компаніею !!! 0 согласны, 0 не согласны

Граблі

Олег (Украина, Дніпро́) 17 мая, 2017 год Я купив граблі Соничко до трактора на чотири колеса. Приїхали через шість днів хоча обіцяли оператори , що приїдуть через чотири дні. Хороші граблі дуже гарні та мощьні метрові колеса з хорошої граблини. На полі перевіремо. Дякую хлопцям за хорошу консультацію.
Достоинства:
  1. Добре консультують.
Недостатки:
  1. Доставка погано спрацювала.

Мотоблок

Антоніна (Украина, Дніпро́) 4 мая, 2017 год Доброго дня, замовили з чоловіком мотоблока Кентавр на 8 кіньських сил. Чекали довго, майже півтора тижні. Йшла посилка адресно. Прийшов агрегат розібраний, прийшлось над ним трішки попрацювати. В полі мотоблок себе показав гарно, дуже сподобався. 0 согласны, 0 не согласны

Сівалка

Гость (Украина, Дніпро́) 21 апреля, 2017 год Купив сівалочку зернову до трактору на 14 рядів. Замовив тиждень тому, хлопець приймав заказ. Прийшла через чьотири дня майже повність розібрана, прийшлось трішки попітніти. Сівалочка мощьна!!! Дуже сподобалась буду далі співпрацювати з ними, а іще сподобалось те, що дуже добре проконсультували хлопці знають що продають. 0 согласны, 0 не согласны

Зернодробарка

Свєта (Украина, Дніпро́) 25 января, 2017 год Купила в магазині зернодробілку КР-02. Дівчата прийняли замовленя. Оплатила на відділенні Нової Пошти. Ціна та вигляд як на сайті. Зернодробвлочка хочаб і Китайського виробніцтва, але працює отлічно. Чоловік довольний.
Достоинства:
  1. Якісний товар, гарне обслуговування.
Недостатки:
  1. Обіцяли привезти за 2 дні,...

Покупка

Василь (Украина, Дніпро́) 20 января, 2017 год Добрий магазин. Купив сажалку - привезли додому оплатив при отриманні. Все нормально. Дякую хлопцям. На дураків не звертайте увагу. Працюйте также. І все буде вас добре. 1 согласны, 0 не согласны
Женя (Украина) 30 ноября, 2016 год Жулики - называют себя АГРОКРАМ или АГРОКРАМНИЦЯ.
Фотографии одни выставляют, технику привозят другую, похожую на фото, но совсем отличающийся. Называет себя директором завода по производству техники.
когда привозят уверяет что оно так должно быть.
Люди не покупайте у них ничего. Это контора - типа завод под красивые картинки подсовывает гавно.
098-046-50-90
099-046-50-90
это их телефоны. Жулики они.

АГРОКРАМ

АГРОКРАМ