АГРОКРАМ отзывы

Плуг

Гость (Украина, Дніпро́) пятница, 19 мая Заказав плужка до трактору на три корпуси. Прийняв замовлення хлопець по телефону, все конкретно розповів. Забрав на відліленні Ін-Тайму. Дуже мощьний плужок. Буду надалі співпрацювати з цією компаніею !!! 0 согласны, 0 не согласны

Граблі

Олег (Украина, Дніпро́) среда, 17 мая Я купив граблі Соничко до трактора на чотири колеса. Приїхали через шість днів хоча обіцяли оператори , що приїдуть через чотири дні. Хороші граблі дуже гарні та мощьні метрові колеса з хорошої граблини. На полі перевіремо. Дякую хлопцям за хорошу консультацію.
Достоинства:
  1. Добре консультують.
Недостатки:
  1. Доставка погано спрацювала.

Мотоблок

Антоніна (Украина, Дніпро́) четверг, 4 мая Доброго дня, замовили з чоловіком мотоблока Кентавр на 8 кіньських сил. Чекали довго, майже півтора тижні. Йшла посилка адресно. Прийшов агрегат розібраний, прийшлось над ним трішки попрацювати. В полі мотоблок себе показав гарно, дуже сподобався. 0 согласны, 0 не согласны

Сівалка

Гость (Украина, Дніпро́) 21 апреля, 2017 год Купив сівалочку зернову до трактору на 14 рядів. Замовив тиждень тому, хлопець приймав заказ. Прийшла через чьотири дня майже повність розібрана, прийшлось трішки попітніти. Сівалочка мощьна!!! Дуже сподобалась буду далі співпрацювати з ними, а іще сподобалось те, що дуже добре проконсультували хлопці знають що продають. 0 согласны, 0 не согласны

Зернодробарка

Свєта (Украина, Дніпро́) 25 января, 2017 год Купила в магазині зернодробілку КР-02. Дівчата прийняли замовленя. Оплатила на відділенні Нової Пошти. Ціна та вигляд як на сайті. Зернодробвлочка хочаб і Китайського виробніцтва, але працює отлічно. Чоловік довольний.
Достоинства:
  1. Якісний товар, гарне обслуговування.
Недостатки:
  1. Обіцяли привезти за 2 дні,...

Покупка

Василь (Украина, Дніпро́) 20 января, 2017 год Добрий магазин. Купив сажалку - привезли додому оплатив при отриманні. Все нормально. Дякую хлопцям. На дураків не звертайте увагу. Працюйте также. І все буде вас добре. 1 согласны, 0 не согласны
Женя (Украина) 30 ноября, 2016 год Жулики - называют себя АГРОКРАМ или АГРОКРАМНИЦЯ.
Фотографии одни выставляют, технику привозят другую, похожую на фото, но совсем отличающийся. Называет себя директором завода по производству техники.
когда привозят уверяет что оно так должно быть.
Люди не покупайте у них ничего. Это контора - типа завод под красивые картинки подсовывает гавно.
098-046-50-90
099-046-50-90
это их телефоны. Жулики они.

АГРОКРАМ

АГРОКРАМ