В Берлін на "Слоні" - Отзыв об Агентство "SLON education"

Рейтинг: 5, всего отзывов 4

http://www.otzyvua.net/agentstvo-slon-education Киев, ул. Горького (Антоновича), 165а, оф. 3
От Марія, опубликован 28 января, 2016 год

Марія 28 января, 2016 год Дуже вдячна агентству «SLON education» за чудові зимові канікули в столиці Німеччини. Дякуючи увазі співробітників агентства я отримала декілька варіантів програм мовних курсів, з яких обрала найбільш цікаву саме для мене.
Сама мовна школа мене приємно вразила – професійні і доброзичливі викладачі, комфортна атмосфера і зручне розташування практично в центрі Берліна. А також цікаво було познайомитись з новими людьми з самих різних країн. І навіть з моїм невисоким рівнем німецької я почувалася там комфортно і впевнено. Ця поїздка переконала мене в необхідності подальшого навчання і покращення своєї німецької. Ще раз дякую!!!

SLON education - навчання в Німеччині (Украина, Київ) 6 февраля, 2016 год Маріє, дякуємо за Ваш відгук. Ми раді, що знання і враження, отримані на курсах німецької в столиці Німеччини, створили для вас додаткову мотивацію. Так тримати!!!
Звертайтеся і у майбутньому - будемо раді допомогти!

Агентство "SLON education"

"SLON education" – агентство, предоставляющее спектр услуг по организации обучения в Германии.
• Комплексная программа по организации поступления в немецкие ВУЗы (подготовительный курс, бакалавриат, магистратура и другие академические программы).
• Курсы...
, ,