Відгук про роботу агенства - Отзыв об Агентство "SLON education"

Рейтинг: 5, всего отзывов 4

http://www.otzyvua.net/agentstvo-slon-education Киев, ул. Горького (Антоновича), 165а, оф. 3
От Анастасія18308http://www.otzyvua.net/user/18308, опубликован 25 декабря, 2015 год

Анастасія 25 декабря, 2015 год Хочу подякувати агенству за допомогу зі вступом в Німмеччину.
В випускному класі стало актуальним питання вибору місця подальшого навчання. Я з батьками зупинила вибір саме на Німеччині тому, що тут нас зацікавили перспективи, освітні програми і, власне, самі підходи до навчання. Ми звернулися до "Слона" і дуже задоволені. Нам підготували підбірку інформації з 5 університетів і допомогли з документами та вимогами до екзаменів і мовного рівня. Чесно кажучи, сама навряд чи розібралася з усіма деталями :)
Зараз успішно навчаюся на факультеті архітектури та урбаністики в місті Ваймар в Уні Баухаус. Навчанням дуже задоволена. Маю друзів та знайомих з України та Росії, що навчаються на цьому ж напрямку за "нашими" методиками і можу порівнювати і впевнено заявити, що в Німеччині навчання і ставлення до студентів в рази прогресивніше.
Ще раз дякую співробітникам компанії

SLON education - навчання в Німеччині (Украина, Дніпропетровськ) 6 февраля, 2016 год Анастасія, дякуємо за відгук!
Ми знаємо, як наполегливо Ви працювали, щоби досягнути тих результатів, якими зараз можете пишатися. Раді, що Вам подобається навчання і Ви почуваєтеся комфортно в креативно-творчому середовищі.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні та творчості!!!

Агентство "SLON education"

"SLON education" – агентство, предоставляющее спектр услуг по организации обучения в Германии.
• Комплексная программа по организации поступления в немецкие ВУЗы (подготовительный курс, бакалавриат, магистратура и другие академические программы).
• Курсы...
, ,