Помогите бороться с несправедливость мера - Отзыв об Абзац на Новом канале

http://www.otzyvua.net/abzats-na-novom-kanale От Гость, опубликован 6 июля, 2016 год

Гость 6 июля, 2016 год Я арендую маф 24 по адресу Пр. Перемоги 117 під "Експрес перукарню", на м.Житомерська, біля мафа поставили мусорку і постійно прибираємо сміття. 5.05.2016 Інспектор Бойко С. виписав припис простим олівцем порушення 13.2.2.( Біля кожної малої архітектурної форми та тимчасової споруди повинно бути зовнішнє штучне освітлення, а також впритул до них покриття вдосконаленого типу завширшки (метрів):

- по всій довжині фасаду (незалежно від конструкції споруди) - 2 м;

- з боку вітрини і службового входу - 1 м;

- з боку входу для покупців - 1,5 м.

У разі розміщення малих архітектурних форм та тимчасових споруд на відстані більше 2 метрів від тротуару до них з тротуару повинна бути побудована пішохідна доріжка завширшки 1,5 метра.) А претензія була до сміття і прибирання за мафом і біля кінотеатру "Екран" в 30 метрах навкруги. Маф находиться в прохідному місці(зупинка, стихійний ринок,м.Житомерська)і всі викидають сміття, недокурки на цю територію. В договорі про аренду указано, що я знімаю тільки маф24кв!!! а не прилеглу територію! Світло нам підключили від кінотеатруі інспектор Бойко С. переказав власнику кінотеатру, щоб ми прибирали і 30м навкруги мафа,в сво. чергу власник кінотеатрупогрожує нам відключенням світла, якщо не прибиратимемо!(( Комунальники які повинні слідкувати за прибиранням просять 20 грн в день!!!!!! Вибачте, але інспектор написав порушення взагалі не по темі і зробив мене крайню, щоб я прибирала велику територію, ( на якій бомжі ходять по своїм нуждам, сприци, презервативи і всі з стихійного ринка,який не законно стоїть)!!!!! викидають сміття. Коли вже це беззаконня закінчиться, якщо не буде прийнято міри, буду звертатися в суд! Якщо нічого не вийде, і мені будуть погрожувати, то дуже жаль тих людей, які помирать на сході! Вони ж проти корупції починали, а виходить даремно(Прошу доромогти, неперший рік там таке і телебачення приїздили розганяти ринок и поліція не доромагає видно платять великі гроші.

Абзац на Новом канале

Абзац на Новом канале