Відсутність води - Отзыв об Абзац на Новом канале

http://www.otzyvua.net/abzats-na-novom-kanale От Татьяна, опубликован 10 ноября, 2015 год

Татьяна 10 ноября, 2015 год Доброго дня! Я проживаю в смт. Олександрівці Кіровоградської області. В нашому селищі дуже часто проблеми з водою, вірніше проблеми з її відсутністю. Весь липень і до 19 серпня в моєму п'ятиповерховому будинку (і не тільки в моєму, а й в багатьох) не було води. З 19 серпня до кінця вересня вода була. До цих пір з кінця вересня води немає. Я багато разів ходила в організацію "Оберіг", яка займається "питаннями" води, сміття тощо. Спочатку мені говорили, що ведуться якісь ремонтні роботи, потім, що потрібно робити нову скважину, а для цього потрібно 90 тисяч гривень, яких в державі немає..2 тижні назад організація "Оберіг" повідомила, що кошти для нової скважини є і скоро її почнуть робити. Тиждень тому цю скважину зробили, але й води до цих пір немає. Працівники "Оберіг" відповідають тільки одне:"Ведуться ремонтні роботи". Вже немає ні сил щодня по декілька разів ходити по воду за 300 метрів від будинку і носити відра на 4 поверх, ні терпіння. Хочеться нормально покупатися, випрати речі, помити посуд. Хочеться відчути себе нормальною людиною. Прошу Вас, допоможіть!!! 0 согласны, 0 не согласны

Абзац на Новом канале

Абзац на Новом канале