Поможить.

Абзац на Новом канале - вопросы и ответы
0 ответов
просмотров:: 26

Задать вопрос
Гость 11 октября, 2016 год Добрий день! У нашій школі в селі Сскварява , Золочівського р-н. Львівській обл. не зрозуміло, що твориться. Пів-тора роки тому ушол директор Леся на її місце прішол новй детектор Чоловік і начілся кошмар. За перший рік звільнилися за власним бажанням 8 вчителів, 1 кухар. Учетеля сопять в дві дірочки і мовчать, не могли зрозуміти в чому справа. А тепер виеснілі, змусив Всіх написати заяву на звильненя без дати. Перерва миж у роками у нас 15мін.20мін. і на обід 25 хв. Батьки ходять вже другий навчальний рік і не можуть нічого добитися від деректора. Він не кого не чує, батьки не знають що робити. Кочегари повинні бути на роботів добу через двоє чи троє. А він змушує ще і посли зміни далі роботаль, убирати ділянки, ремантувати підлоги, ремонт баторія, строеть і перекривати дахи підсобних приміщень. Вобщем різно Робочий і щоб вони прінасілі свій інструмент бажано деталі, запчастини які йому треба. Якщо не приніс сьедае на всіх дитячих сабраніях цю людину.Нам треба тво зварювальний апарат, Йому говарят несіть свою зварювання апарат, а він у мене не, а у тебе є ось ти і неси. Гайки, болти йому потрібні і він буде з тебе їх вимагати, з цих людей . Начеб то йому Все що то повинні. Взяв собі завідуючу таку як він сам. Допоможіть пожалуста.

Ответы на вопрос

Абзац на Новом канале