Безаконня медичних закладів,вимагання доброчиного внеску в розмірі 100гр

Абзац на Новом канале - вопросы и ответы
0 ответов
просмотров:: 124

Задать вопрос
Аїда 28 января, 2016 год Доброго дня,мене звати Аїда, я зіштовхнулася з безаконням в якому мені всі відмовляються допомогти,враження що рука руку миє. Перший раз дана ситуація відбулася з поліклінікою на "Лісовій" м.Київ, я іногородня але на даний момент проживаю в Києві, пройшла реєстрацію в поліклінікі на лісові(номир нажаль не памятаю)все ніби гаразд,видали лікарняний ніяких питань(це було в серпні,2015р),потім я знову звирнулася в листопаді, я хворію алергіями різного характеру у мене отікло пів обличчя,при звернені в реєстратуру мені не видали картки і відмовили в допомозі спираючись на те що я іногородня(хоча я у них зареєстрована і вони мають мою картку), на що я піднялася до головного лікаря і зайшовши в кабінет,вона мені сказала що прийом у неї закінчений. Моя нервова система не витримала і для того щоб запобігти скандалу мене все таки вирішили вислухати, через пару хвилин мені принесли картку і мене приняв лікарь. На питання чому мене не прийняли зразу мені відповіли,що мій доброчиний внесок складає 11гр це разовий платіж,як би я внесла 100гр мене обслуговували цілий рік.Я вирішила про цю ситуацію забути,так як переїхала в Печерський р-н. 22.01.2016р я захворіла ГРВІ(так написано в моїй карткі) я визвала лікаря додому, так як я іногородня знову піднялося питання реєстрації, мене прийняв лікар,відкрив лікарняне,на питання скільки коштує реєстрація відповів що просто потрібно купити карту,вона обійшлася мені в 20гр(медсиста взяла кошти і пренесла картку). Прийшов час закриття лікарняного 28.01.2016 і тут почалося... Мене направили до головного лікаря поліклініки№1 вул. Мазепи 2, коли я до неї прийшла вона сказала що закриття лікарнняного 100гр(це доброчиний внесок). На питання чому так дорого? Сказала що всіх іногородніх вони приймати не зобовязані і пока я не заплачу мені лікарняний ніхто не закриє.Я звирталася за номирами 0800801333,мене направили по номиру (044)528-40-52,там ніхто не відповідав, я звирнулася по номиру (044) 278-41-91 но також не отримала допомоги,мені сказали звиртатися за ось цим номиром і висяняти (044)528-40-52 де просто ніхто не відповідає,вибачте що повторяюся. Дуже прошу помогти, раніше я проживала в Житомирі з припискою Фастова і ніколи не стикалася з проблемами питань іногородніх, хоча доброчиний внесок складав 15 гр.
Зарання дякую за Вашу увагу.

Ответы на вопрос

Абзац на Новом канале