Клієнт - порожнє місце для Abo - Отзыв о Abo.ua

http://www.otzyvua.net/aboua От Гость, опубликован 23 января, 2016 год

Гость 23 января, 2016 год Здійснили замовлення трьох товарів 20.01.2016 після 17:00 на сайті Abo.ua .
Менеджер зателефонував, десь, через 1 годину і сказав, що лише два товари з трьох будуть 23.01.2016 і о 12:30 підходьте на вул. Жилянську і забирайте, а третій товар буде пізніше (в лютому).
Ще й наступного дня їм телефонувала і уточнювала дещо, і менеджер мені знову сказав приходити 23.01 о 12:30!!!!!!
Отже, 23.01.2016 приблизно о 13:20 я була у них.
Дівчина менеджер каже мені, що мого товару НЕ МАЄ - НЕ ПРИВЕЗЛИ!!!!!!
А попередити клієнта про це, що не приходьте!!!!
Їм до одного місця!
Ну, як так можна!!!
Реакція менеджера: вибачення, не прослідкували, потім тупо, паскуда, дивіться мовчки мені в очі - більше хвилини - і все.
Через деякий час, сказала, що був один прилад бракований, тому відклали товар і Вам треба буде вибирати іншу модель і іншого виробника.
Вашу МАТЬ!!!!! Про це, я маю взнати в цей момент, не раніше?!
Втрачено ТРИ дні. Ми спеціально чекали, а їм чхати на тебе - на клієнта.
Тим паче купа снігу на вулиці, слизько.
ЖАХ!!! По відношенню до людини - покупця!!!!!!!

Abo.ua

Abo.ua - это интернет гипермаркет для всей семьи. На сайте Abo.ua представлен наиболее широкий ассортимент товаров для детей и взрослых. В интернет-магазине Abo.ua можно заказать детские товары, товары для дома и...

Интернет магазин Askid.com.ua

"Exclusivum" интернет магазин