Не обмінюють бракований товар - Отзыв о 5ок

http://www.otzyvua.net/5ok От Виталий, опубликован 15 августа, 2016 год

Виталий 15 августа, 2016 год Не можу залишатися спокійним щодо ситуації, яка склалася в мене з цим горе інтернет-магазином. Надіюсь мій відгук стане в пригоді і збереже нерви і дорогоцінний час не одній людині.

Я був здивований, коли загуглив відгуки про цей магазин - 95% негативних і лише 5% позитивних, і то не факт, що вони їх самі не написали!! Моя помилка виявилася в тому, що я до покупки не почитав ці відгуки.

Тепер суть ситуації:
20.06.2016 через цей горе інтернет-магазин 5ok мною було здійснено замовлення смартфону LG X190 Ray сріблястий (номер замовлення 60152297). Купився на нічну акцію, зробив замовлення і тепер мільйон разів пожалів, що це зробив!!! І ще раз переконався, що акційний товар - це товар, який має брак або якісь інші проблеми.

24.06.2016 у відділенні Нової пошти я забрав цей смартфон. На ДРУГИЙ день телефон перестав вмикатись. Я ж відразу почав телефонувати на номери, які вказані у них на сайті. Мене так як і всіх інших клієнтів (про це дізнався з відгуків) переадресовували від одного до другого оператора (менеджера), і кожному потрібно було пояснювати свою ситуацію спочатку.

На мою вимогу повернути мені кошти за товар, який не був у використанні, бо я в нього не встиг навіть карточку встановити (телефон рахується таким, що був у використанні з моменту здійснення дзвінка), вони просто, ігноруючи всі пункти як свого ж договору, в якому пунктом 5 прописано, що покупець на протязі 14 днів має право.... повернути товар... і одержати сплачену за нього грошову суму, за умови, що товар не був у використанні та збережено його товарний вигляд, так і закону "Про захист прав споживачів" відмовляють мені та посилають у сервісний центр.

Я був просто шокований від почутого, всі нормальні магазини без НІЯКИХ ПРОБЛЕМ приймають товар і повертають кошти.

Йшли дні, тижні, місяць... я відриваючись від роботи, відкидаючи всі плани їздив то на сервіс, то слухав по телефону про те, що я не правий...

Уявіть собі, я купив у них телефон-кірпіч і вже 2 місяці ніяк не можу вибити свої кошти..
Ще більше мене роздратувало те, що поки їх кур'єр Міст-експрес з Києва в Рівне приїде і забере оригінали документів в мене, треба чекати аж 2 тижні. Сервіс і відношення до своїх клієнтів близиться до відмітки "гірше не буває"!

Коли я запропонував відправити їм ці ж документи Новою поштою, відповіли, що не мають право користуватись цим перевізником, хоча замовлений товар приїхав до мене в Рівне від них Новою поштою.

Робіть висновки щодо цього горе інтернет-магазину самі, а мій висновок наступний.

Отже, шановні, майте на увазі, якщо цей горе інтернет-магазин 5 ок продасть Вам бракований товар (а це може виявитись і через день-три і ви нічого їм не докажете), Ви будете змушені витрачати свої кошти, нерви, дорогоцінний час для ходіння по сервісних центрах, щоб вирішити цю проблему хоч якось на Вашу користь. В кращому випадку, якщо все складеться добре щерез місяців три можливо Вам вдасться повернути кошти. В іншому випадку сервісний центр відремонтує Вам цей товар і Ви по ціні нового будете користуватись відремонтованим товаром, що також не приємно!

Складається таке враження, що цей магазин працює з дивізом "Головне впарити товар, а що там з ним далі нас не цікавить, це все Ваші проблеми!!", тобто всі проблеми звалюють на плечі своїх клієнтів.

Категорично не рекомендую щось купувати в Інтернет магазині "5 ок"!!! Поважайте свої нерви і час!!!

5ок

Интернет магазин "5ok" магазин бытовой техники. В интернет-магазине 5ок  Вы найдете огромный выбор техники по самым лучшим ценам! Ассортимент интернет магазина 5ok представлен в 22 товарных категориях - крупная и...

Так, недавно...
А это значит огромное количество крутейших акций с большими скидками!
Посвятите этот день шопингу вместе с...

РАСПРОДАЖА ДЛЯ ВАС С ЕЩЁ БОЛЬШИМИ СКИДКАМИ!

7% дополнительная...
Легендарные итальянские бренды с бесплатной доставкой на дом.
Для женщин ➤➤
Для мужчин ➤➤
#modoza #hotsale #sale
Sun is shining На старт! Внимание! Пляж!
Подбирайте самые стильные образы для пляжного отдыха.
Заказывайте бесплатную летнюю☀ примерку.
+350 новинок для легкой походки
Новая коллекия SS17 стильных брендовых кросовок для неё и для него.
Бесплатная доставка на примерку.
 • Liu Jo • Armani Jeans •...

Remo интернет-магазин

3G-Digger интернет-магазин