реклама презервативів - Отзыв о "1+1"

http://www.otzyvua.net/11 От Оксана, опубликован 25 июля, 2016 год

Оксана 25 июля, 2016 год Доброго дня. Люблю ваш канал і його полюбляє моє сімейство. але скажіть будь-ласка де цензура вашого каналу????Сидимо дивимся сімєю серіал Свати, реклама, і що тільки не почує моя дитина, і про презервативи і змазки вже мовчу про клімакси і гонорею та молочницю .Чи потрібно протягом дня показувати цю рекламу, коли канікули і діти постійно в телевізорі.до чого ми ідемо??? і яке виросте наше покоління.???Дитина 10років, чи потрібно йому в його віці бачити цю інформацію??????Чути ці фрази"Коханий ти встиг???"Ну люди добрі трошки думайте що і в який час показувати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0 согласны, 0 не согласны

Ирина (Украина, Черкаси) 26 августа, 2016 год Вполне согласна с Оксаной, рекламы от которых просто тошнит. За завтраком слушать про "белые и зеленые сопельки" это кошмар!!!

"1+1"

"1+1" - общенациональный украиноязычный телеканал, один из лидеров отечественного телепроизводства и самых любимых телеканалов украинских зрителей.

Канал "1+1" вышел в эфир в сентябре 1995 года. С 1997 года "1+1" осуществляет вещание...

Телеканалы

Женщина во дворе (2015)