Інтернаціоналізм ранкової програми - Отзыв о "1+1"

http://www.otzyvua.net/11 От Ольга, опубликован 18 ноября, 2015 год

Ольга 18 ноября, 2015 год Шановні ведучі "Сніданку 1+1". Власне, хочеться зробити зауваження щодо Вашої культури мовлення. Так званий інтернаціоналізм - це один із методів соціалістичного реалізму, який Ви пропагуєте щопередачі. Мені й досі незрозуміло чому Ви переходите, з великим задоводенням, на російську мову, як тільки хтось з гостей студії починає щось розповідати.
Знаєте, такий Ваш інтернаціоналізм мені нагадує блазнювання, а ви у ролі "как я умею розговаривать по-руски" виглядаєте смішно. Власне "модність" розмовляти російською Ви демонстуєте з такою наполегливою свідомістю, що вибачте, Ваше мовне "культурництво" нагадує мовне "піжонство", від якого уже значна частина населення потішається, як у випадку з "красунчиком з мушкою" на СТБ, який у ролі починаючого ведучого перейняв роль блазня українського телебачення.
Не хочеться перемикати Ваш канал зранку, шановні ведучі. Популяризуйте себе панською українською мовою, а не заохочуючим міщанським "інтернаціоналізмом".

"1+1"

"1+1" - общенациональный украиноязычный телеканал, один из лидеров отечественного телепроизводства и самых любимых телеканалов украинских зрителей.

Канал "1+1" вышел в эфир в сентябре 1995 года. С 1997 года "1+1" осуществляет вещание...

Телеканалы

Женщина во дворе (2015)